З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Фото

Коли мова заходить про 6 грудня, то слід пам’ятати про створення новітньої армії у 1991 р. («День Збройних Сил України»).

Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Загальна бібліотека Національної академії внутрішніх справ приєднується до привітань всіх учасників цього свята та бажає їм міцного здоров’я, мужності, та мирного неба над головою! А також запрошує до перегляду тематичної виставки в центральному корпусі присвяченій цьому важливому дню.

Іванна Ходжа,
бібліотекар 1 категорії